Компанія «МЕГА -ГАРАНТ» — банкрот. Що робити потерпілим, щоб отримати відшкодування ?

от Денис Конюшко

«МЕГА -ГАРАНТ» вже довгий час не сплачує страхове відшкодування потерпілим особам. І хоча, на даний момент, офіційно компанія не виведена з ринку, проте фактично вже банкрот і сплачувати кошти не буде. 

Звичайно, неплатоспроможність не звільняє страхову від виплат потерпілим або страхувальникам, проте “МЕГА -ГАРАНТ”  як і не платила так і платити не буде. Відповідно, очікувати відповіді від Страховика на Ваші листи або дзвінки марно.

Що потрібно зробити потерпілим по автоцивілці щоб отримати страхове відшкодування? Зазначимо нижче, тезово:

1. Зібрати повний пакет документів для отримання страхового відшкодування, а саме:

— постанову суду по ДТП або заповнений європротокол.

— експертизу (оцінку) розміру збитків.

— копію заяви на виплату, повідомлення про настання страхової події.

— копію паспорту, коду, свідоцтва про реєстрацію ТЗ, посвідчення водія, довіреності (якщо автомобіль експлуатується по довіренності).

2. Звернутися до суду. Рішення суду не гарантує отримання грошей через виконавчу службу, але гарантує отримання повного розміру страхового відшкодування від МТСБУ.

3. Взяти участь у ліквідації Страховика, вчасно та правильно заявити документи до МТСБУ, отримати страхове відшкодування у повному обсязі.

Вся процедура не проста, і займе час, але якщо Ви все зробите правильно, то гроші отримаєте.А якщо Вам потрібна буде допомога – звертайтесь, допоможемо!

Вам также может понравиться

Подписаться
Уведомить о
guest
0 комментариев
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x