Розпочинаються виплати по зобов’язанням СГ «Ю.БІ.АЙ–КООП».

от Денис Конюшко

МТСБУ погодило з СГ «Ю.БІ.АЙ–КООП» здійснення виплат з фонду захисту потерпілих по зобов’язанням страховика з автоцивілки. 

Виплата буде проведена потерпілим в ДТП, винуватець якої був застрахований по полісу автоцивілки в СГ «Ю.БІ.АЙ-КООП». 

Ще декілька років тому ця страхова компанія була топ-20 на ринку автоцивілки, проте, разом з СК «Ю.Ес.Ай» була позбавлена ліцензій, виключена з членства МТСБУ та зупинила будь-які виплати потерпілим водіям.  

Виплати будуть проводитись з фонду МТСБУ (з коштів, що були внесені Страховиком до фонду) на підставі рішення страхової. Таким чином, МТСБУ не взяло на себе врегулювання справ, й врегулювання відбувається саме страховиком.

Особам, які мають право на отримання відшкодування потрібно відправити на адресу страховика заяву про виплату страхового відшкодування разом з документами, що передбачені ст. 35 Закону України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» та пройти процедуру врегулювання.

Усі наші Клієнти отримають відшкодування по СГ «Ю.БІ.АЙ-КООП». А якщо Вам потрібна допомога в отриманні відшкодування по цій або іншим проблемним страховим – звертайтесь, допоможемо!

Вам также может понравиться

Подписаться
Уведомить о
guest
0 комментариев
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Оставьте комментарий! Напишите, что думаете по поводу статьи.x